0КорзинаПусто0 грн.
Товары в корзине
Итого:
0 грн.
Оформить заказ
корзина пуста
м. Луцьк, бульвар Дружби народів 6.
Графік роботи з 09:00 до 20.00, без вихідних
Надання клінінгових послуг в Луцьку
Замовити дзвінок
Приймання замовлень:
Пн-Сб 09:00—21:00;
Нд вихідний

Послуги

Клінінг-перелік основних послуг

клінінгова компанія "Ubrano" одна з лідерів ринку в Луцьку та області спеціалізується на професійному чищенні та прибиранні будь-якої складності, що гарантує високий рівень сервісу в абсолютно будь-якому вигляді приміщень.

Приведем в порядок житлові, виробничі, комерційні, освітні, лікувальні, офісні та будь-які приміщення комерційного і некомерційного призначення. У поняття Клінінг наша команда вкладає повноцінну роботу, спрямовану на підтримку догляду за поверхнями, що береже Ваш Бюджет від витрат на капітальний ремонт приміщень, так як правильно підібраний засіб зберігає на довгі роки поверхні у відмінному стані.

Клінінгова компанія Ubrano

Затребувані послуги:

  • Прибирання квартири;
  • Генеральне прибирання;
  • Комплексне прибирання;
  • После Строительный клінінг;
  • Щоденне прибирання офісу;
  • Прибирання офісів;
  • Хімчистка диванів на дому;
  • Хімчистка килимів на дому.

Завдяки наявності власного парку обладнання, наші фахівці максимально швидко виходять на об'єкт, що економить Ваш час і гроші.

Особливу складність в професійному прибиранні викликає Клінінг висотних будівель. Ідеальна чистота вимагає особливого підходу, а саме використання професійної хімії та спеціалізованої техніки: Підмітальні і підлогомиючі машини, високоефективні миючі агрегати (Роторні і ескалаторні), парогенератори, спеціальні пилососи для сухого та вологого прибирання, очищення повітря озоном.

Для того, щоб зробити Ваше приміщення чистим і доглянутим, компанія приділяє особливу увагу питанню підбору і навчання персоналу. Клінінгова компанія “ Ubrano" здійснює індивідуальні технології підходу до кожного клієнта. Наші майстри клінінгу дозволяють вирішувати господарські завдання» легко і просто " незалежно від ступеня їх складності і виконують прибирання приміщень офісів, будинків, квартир, цехів, складів, заводів, паркінгів, МОП, бізнес-центрів, торгових центрів, складів логістики промислової і продуктової групи товарів, прилеглої території, догляд за газонами, клумбами з висадкою квітів, прибиранням і вивезенням снігу, видалення криги і нанесення антиожеледних складів у зручний для Вас час.

×

Замовити зворотній дзвінок

55,52,51,49,56,55,49,102,102,102,98,98,54,97,57,54,56,99,54,57,102,52,50,52,102,98,99,53,97,48,101,51
Наш оператор зв'яжеться з Вами.
Дякую за залишену заявку!
Наш оператор зв'яжеться з вами найближчим часом